Mansporträtt 1800-tal

Mansporträtt 1800-tal
Mansporträtt 1800-tal
Mansporträtt 1800-tal
Mansporträtt 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, ca 46x36 ramens yttermått 63x54 cm

326764

2015-09-09