Klubbat för:
8 000 SEK
4 000 SEK
ALBERT BLOMBERGSSON (1810-1875), troligen: Porträtt av Christina Ulrika Trapp född Törner (1809-1871), påskrift a tergo, olja på duk, 30x22,5 cm
Krackeleringar, fläckar
326768
2015-09-09