Albert Blombergsson

Albert Blombergsson
Albert Blombergsson
Albert Blombergsson
Albert Blombergsson

Klubbat för:

8 000 SEK

4 000 SEK

ALBERT BLOMBERGSSON (1810-1875), troligen: Porträtt av Christina Ulrika Trapp född Törner (1809-1871), påskrift a tergo, olja på duk, 30x22,5 cm

Krackeleringar, fläckar

326768

2015-09-09