Makode Linde, färglitografi

Makode Linde, färglitografi
Makode Linde, färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAKODE LINDE (född 1983): Betty Boop, Scull och kanin, signerad Makode, 17/17, färglitografi, bladmått 31,5x85 cm

326770

2015-09-09