Georges Rouault grafik
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORGES ROUAULT (1871-1958) efter: Bella Matribus Detestata, ur Miserere, signerad och daterad i plåten G.Roualt 1948(?), akvatint / torrnål, bildstorlek ca 59x43 cm
Ej undersökt ur ram
326772
2015-09-15