Georges Rouault grafik

Georges Rouault grafik
Georges Rouault grafik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORGES ROUAULT (1871-1958) efter: Bella Matribus Detestata, ur Miserere, signerad och daterad i plåten G.Roualt 1948(?), akvatint / torrnål, bildstorlek ca 59x43 cm

Ej undersökt ur ram

326772

2015-09-15