Karikatyrer signerade Lundquist

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

BIRGER LUNDQUIST (1910-52), Folkpark, akvarell, signerad 1938, 46x41 cm, m.fl. 5 tuschteckningar av s:e samt 2 teckningar av Axel Bäckman, Anders Forsberg

326794

2015-09-15