Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
BIRGER LUNDQUIST (1910-52), Folkpark, akvarell, signerad 1938, 46x41 cm, m.fl. 5 tuschteckningar av s:e samt 2 teckningar av Axel Bäckman, Anders Forsberg
326794
2015-09-15