Per Lindbergh Regentporträtt Oscar I

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PER LINDHBERG (1785-1868): Regentporträtt Kung Oscar I, gouache på papper, signerad och daterad P. Lindhberg 1833, 26x22 cm

326797

2015-09-09