Anders Zorn, Mina modeller ABC

Klubbat för:

5 200 SEK

5 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920), Mina Modeller, etsning, signerad Zorn, 19,5 x 14,5 cm.
Utförd 1916.
LITTERATUR
Asplund 273, Hjert & Hjert 277, ZG 273

Gulnad, fläckar

326798

2015-09-16