Bertil Bull Hedlund etsningar

Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950), (5), signerade etsningar i varierande format i passpartout, 1 med dedikation

326812

2015-09-15