Japansk teservis

Japansk teservis
Japansk teservis
Japansk teservis
Japansk teservis
Japansk teservis
Japansk teservis

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TESERVIS, 16 dlr, Japan, 1900-tal, bestående av: tekanna, mjölkkanna, sockerskål med lock, kakfat, 6 tekoppar på fat, 6 assietter

Bruksslitage

326817

2015-09-09