Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ANOUSH RAHNARVARDKAR, porträtt av man, olja på duk, signerad Anoush, 79,5 x 59 cm

Kuntoraportti

326823

Päivämäärä:

2015-09-11