Oljemålning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ANOUSH RAHNARVARDKAR, porträtt av man, olja på duk, signerad Anoush, 79,5 x 59 cm
Kuntoraportti
326823
Päivämäärä:
2015-09-11