Ink and colour on silk (Selected)
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
INK AND COLOUR ON SILK, landscape with palace scenes, 20th century, c. 120 x 218 cm
SCROLL, tusch och färg på siden, Kina, 1900-tal, landskap med palatsscener, ca 120 x 218 cm
Slitage, skador, revor
326827
2015-10-01