Soffa Frankrike Villa Pauli
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, Frankrike, samtida, klädsel i grön plysch, stoppad sittdyna, de främre benen försedda med hjultrissor av mässing, längd ca 148 cm, medföljande 4 kuddar (2 randiga, 2 enfärgade)
PROVENIENS: Villa Pauli
Smärre fläckar och slitage
326833
2015-09-09