Harry Sandberg skulptur

Harry Sandberg skulptur
Harry Sandberg skulptur
Harry Sandberg skulptur
Harry Sandberg skulptur
Harry Sandberg skulptur
Harry Sandberg skulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

HARRY SANDBERG (1900-tal): Skulpturhuvud, signerad Harry, lergods, numrerad 1/6, höjd ca 34 cm

326835

2015-09-11