Schatull med flaskor i glas
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHATULL med 4 flaskor i glas, 1800-tal, flaskor med ej tillhörande proppar i silver 1907, beslag i mässing, höjd 21, 22x18, flaskornas höjd ca 18 cm
Schatull med skador, lås skadat, nyckel saknas
326843
2015-09-09