Schatull med flaskor i glas

Schatull med flaskor i glas
Schatull med flaskor i glas
Schatull med flaskor i glas
Schatull med flaskor i glas
Schatull med flaskor i glas
Schatull med flaskor i glas

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATULL med 4 flaskor i glas, 1800-tal, flaskor med ej tillhörande proppar i silver 1907, beslag i mässing, höjd 21, 22x18, flaskornas höjd ca 18 cm

Schatull med skador, lås skadat, nyckel saknas

326843

2015-09-09