Harriet Löwenhjelm akvarell

Harriet Löwenhjelm akvarell
Harriet Löwenhjelm akvarell
Harriet Löwenhjelm akvarell
Harriet Löwenhjelm akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARRIET LÖWENHJELM (1887-1918): monogramsignerad, daterad 1911, akvarell, 40 x 23 cm

326852

2015-09-11