Gunnar Pers oljemålning
Vollendet
2015-09-09
326854
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GUNNAR PERS (1891-1985): Från Mariaberget Västerås, otydligt signerad?, olja på pannå, ca 55x65 cm