Gunnar Pers oljemålning

Gunnar Pers oljemålning
Gunnar Pers oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR PERS (1891-1985): Från Mariaberget Västerås, otydligt signerad?, olja på pannå, ca 55x65 cm

326854

2015-09-09