Gerhard Henning grafik
2015-09-15
326862
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GERHARD HENNING (1880-1967): (5) Figurkompositioner, 1 signerad, 3 monogramsignerade, 2 osignerade, etsningar, i passepartout, varierande mått