Pablo Picasso litografi
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973): L´Ecuyère, 1960, signerad i trycket, ur onumrerad upplaga om 1000 exemplar, litografi, ca 50 x 65 cm
LITTERATUR: Bloch 999
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Något gulnad, ej examinerad ur ram
326864
2015-09-09