Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

PABLO PICASSO (1881-1973): L´Ecuyère, 1960, signerad i trycket, ur onumrerad upplaga om 1000 exemplar, litografi, ca 50 x 65 cm
LITTERATUR: Bloch 999

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Kuntoraportti

Något gulnad, ej examinerad ur ram

326864

Päivämäärä:

2015-09-09