Stig Åsberg etsningar

Stig Åsberg etsningar
Stig Åsberg etsningar
Stig Åsberg etsningar
Stig Åsberg etsningar
Stig Åsberg etsningar
Stig Åsberg etsningar
Stig Åsberg etsningar
Stig Åsberg etsningar
Stig Åsberg etsningar
Stig Åsberg etsningar
Stig Åsberg etsningar
Stig Åsberg etsningar
Stig Åsberg etsningar
Stig Åsberg etsningar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG ÅSBERG (1909-1968), (7), signerade etsningar i varierande format, 5 i passpartout

326870

2015-09-15