Natalien Bazhenova oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATALIE BAZHENOVA (samtida Ryssland): Teaterfolk, signerad och daterad 2002, olja på duk, 54x65 cm

326872

2015-09-09