Dan Wolgers objekt
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
DAN WOLGERS (född 1955): "51 objekt från 1997", signerad och numrerad Dan Wolgers 22/50. Utställningskatalog och multipel, ca 22,5x18 cm
Proveniens: Galleri Lars Bohman, Stockholm
Omslag med smärre bruksslitage
326873
2015-09-09