Dan Wolgers objekt

Dan Wolgers objekt
Dan Wolgers objekt
Dan Wolgers objekt
Dan Wolgers objekt
Dan Wolgers objekt
Dan Wolgers objekt

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

DAN WOLGERS (född 1955): "51 objekt från 1997", signerad och numrerad Dan Wolgers 22/50. Utställningskatalog och multipel, ca 22,5x18 cm
Proveniens: Galleri Lars Bohman, Stockholm

Omslag med smärre bruksslitage

326873

2015-09-09