Natalie Bazhenova oljemålning

Natalie Bazhenova oljemålning
Natalie Bazhenova oljemålning
Natalie Bazhenova oljemålning
Natalie Bazhenova oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATALIE BAZHENOVA (samtida Ryssland): Slussen, Stockholm, signerad och daterad 2007, olja på duk, 49x69 cm

326874

2015-09-09