Mona Huss Wallin litografi

Mona Huss Wallin litografi
Mona Huss Wallin litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Utsikt från ett fönster, signerad M Huss W, färglitografi, 269/360, 65x50 cmca 65x45,5 cm

326876

2015-09-09