Bankett
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BANKETT, Louis XVI-stil, 1800-tal, betsad med träskuren dekor, kortsidor i rotting, med lösa plymåer i blommigt Linnekretong, längd 216, längd ca 212, sitthöjd 54 cm
Slitage, smärre skada i rottingen, smärre fläck på sits, senare tyg
326918
2015-09-10