Bankett

Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BANKETT, Louis XVI-stil, 1800-tal, betsad med träskuren dekor, kortsidor i rotting, med lösa plymåer i blommigt Linnekretong, längd 216, längd ca 212, sitthöjd 54 cm

Slitage, smärre skada i rottingen, smärre fläck på sits, senare tyg

326918

2015-09-10