Bankett
2015-09-10
326918
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BANKETT, Louis XVI-stil, 1800-tal, betsad med träskuren dekor, kortsidor i rotting, med lösa plymåer i blommigt Linnekretong, längd 216, längd ca 212, sitthöjd 54 cm
Slitage, smärre skada i rottingen, smärre fläck på sits, senare tyg