Rölakan
2015-09-16
326925
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW, rölakan, 1900-talets mitt, monogramsignerad I. S., ca 245x170 cm
Fläckar