Gripsholmspallar
Vollendet
2015-09-10
326963
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
PALLAR, 1 par, gripsholmsmodell, 1900-tal, vitlackerade, blå klädsel
ytslitage