Kungörelser och förordningar i blå låda
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KUNGÖRELSER, FÖRORDNINGAR, mest 1600-1800-tal, bl.a. från Härnösand, alla i blå låda, bl.a. om ull, tackjärn, ekonomi, lotteri, Östersjökompaniet, Göta kanal, brännvin, tobak mm
Varierande skick, fläckar och vissa skador, i blå låda
326964
2015-09-10