Fickur 1700-tal

Fickur 1700-tal
Fickur 1700-tal
Fickur 1700-tal
Fickur 1700-tal
Fickur 1700-tal
Fickur 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FICKUR, silver, 1700-tal, med spindelgång, vitemaljerad urtavla märkt Berthoud Paris, diameter 45 cm

Emaljskador

326996

2015-09-10