K-G Nilsson färgserigrafi

K-G Nilsson färgserigrafi
K-G Nilsson färgserigrafi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

K-G NILSSON, "Till Newton", färgserigrafi, signerad och daterad KG Nilsson 1983, numrerad 94/100, ca 52x82 cm

327025

2015-09-19