Georges Mathieu Komposition

Georges Mathieu Komposition
Georges Mathieu Komposition
Georges Mathieu Komposition
Georges Mathieu Komposition

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORGES MATHIEU (Frankrike, född 1921): "Komposition", signerad, daterad och numrerad Mathieu -58 131 /150 , Akvarell och tusch på papper, 53 x 39 cm

Skadad, ett hörn med kraftig vikning

327026

2015-09-16