Georges Mathieu Komposition
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORGES MATHIEU (Frankrike, född 1921): "Komposition", signerad, daterad och numrerad Mathieu -58 131 /150 , Akvarell och tusch på papper, 53 x 39 cm
Skadad, ett hörn med kraftig vikning
327026
2015-09-16