Folke Ohlsson Profil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FOLKE OHLSSON, fåtölj och fotpall, "Profil", för DUX, 1960-tal, svart läderklädsel, stomme teak, justerbar sits på bägge, nackkudde medföljer
Slitage, ett armlän med inre skador, kompletterad
327029
2015-09-10