Folke Ohlsson Profil

Folke Ohlsson Profil
Folke Ohlsson Profil
Folke Ohlsson Profil
Folke Ohlsson Profil
Folke Ohlsson Profil
Folke Ohlsson Profil
Folke Ohlsson Profil
Folke Ohlsson Profil
Folke Ohlsson Profil
Folke Ohlsson Profil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FOLKE OHLSSON, fåtölj och fotpall, "Profil", för DUX, 1960-tal, svart läderklädsel, stomme teak, justerbar sits på bägge, nackkudde medföljer

Slitage, ett armlän med inre skador, kompletterad

327029

2015-09-10