Endis Bergström

Endis Bergström
Endis Bergström
Endis Bergström
Endis Bergström

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ENDIS BERGSTRÖM (1866-1950): Blomstermotiv, signerad pch daterad Endis Bergström, 1894, olja på duk uppfodrad på pannå, 101 x 35 cm

327042

2015-09-16