Takkrona 1800-talets slut

Takkrona 1800-talets slut
Takkrona 1800-talets slut
Takkrona 1800-talets slut
Takkrona 1800-talets slut
Takkrona 1800-talets slut
Takkrona 1800-talets slut

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAKKRONA, 1800-talets slut, för 3 ljus och tre lampkupor i glas, delvis förgylld, höjd ca 110 cm

Senare ljuspipor

327045

2015-09-10