Gustav Adolf Fahle oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAV ADOLF FAHLE (1906-1989): Motiv från Harstena, signerad Fahle, olja på pannå, ca 38 x 46 cm

327062

2015-09-10