Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

CARL FAGERLUND, bordslampor snarlika, 1+1, 1900-talets mitt, för Flygfors, glas med underfång i rött och grönt, höjd ca 37 cm

Bruksslitage

327065

2015-09-10