Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
CARL FAGERLUND, bordslampor snarlika, 1+1, 1900-talets mitt, för Flygfors, glas med underfång i rött och grönt, höjd ca 37 cm
Bruksslitage
327065
2015-09-10