Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TOILETTEBORD, 1950-tal, teak, låda med fackinredning, lock med spegel, märkt Svenska Möbelfabriken, höjd ca 68, 90x40 cm
Smärre fanerskador
327073
2015-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här