Toilettebord

Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOILETTEBORD, 1950-tal, teak, låda med fackinredning, lock med spegel, märkt Svenska Möbelfabriken, höjd ca 68, 90x40 cm

Smärre fanerskador

327073

2015-09-10