Anders Blomberg oljemålning

Anders Blomberg oljemålning
Anders Blomberg oljemålning
Anders Blomberg oljemålning
Anders Blomberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBERG, O Anders (Stockholm, född 1952 ): "Slussen ", signerad, olja på duk, 48x71 cm

327086

2015-09-10