Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957): "Kyrkan", signerad Ernst Billgren, 186/450, färglitografi, 33x42 cm
327101
2015-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här