Dosa mässing Paris omkring 1770

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSA, mässing, ursprungligen förgylld, Paris omkring 1770, rektangulär med runda kortsidor, reliefdekor med på locket musikinstrument, invändig förgyllning, längd 9,5 cm, höjd 2,2 cm

Normal slitage

327110

2015-09-12