Péter Kloton oljemålning

Péter Kloton oljemålning
Péter Kloton oljemålning
Péter Kloton oljemålning
Péter Kloton oljemålning
Péter Kloton oljemålning
Péter Kloton oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PÉTER KLOTON (Ungern, 1927-1985): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 91x61 cm

327121

2015-09-10