Brosch 14 k guld
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BROSCH, 14 k guld, i form av en blomkvist, skurna blommor av ametister, 4 fasetterade vita stenar, skurna löv möjligen av jade, höjd 5 cm, totalt vikt ca 15,2 g
Skador, baksida med lagning
327129
2015-09-23