Sven-Olof Ehrén färglitografier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (2), Slussen och Slottet Stockholm, signerade och daterade Sven Olof Ehren, 51/360 resp 146/360, färglitografier, vardera ca 23 x 40 cm

327152

2015-09-11