Telefon ´´Taxen´´

Telefon ´´Taxen´´
Telefon ´´Taxen´´
Telefon ´´Taxen´´
Telefon ´´Taxen´´
Telefon ´´Taxen´´
Telefon ´´Taxen´´
Telefon ´´Taxen´´
Telefon ´´Taxen´´

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TELEFON, Jubileumsmodell efter "Taxen", LM Ericsson. sent 1900-tal, rikt dekorerad, höjd 35 cm.

Slitage, skador, färgbortfall

327155

2015-09-16