Lars Holm akvarell
2015-09-11
327163
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS HOLM (född 1956): "Grävlingen satt och snörvlade på dikeskanten", signerad Lars Holm våren-80, ca 43 x 58 cm