Lars Holm akvarell

Lars Holm akvarell
Lars Holm akvarell
Lars Holm akvarell
Lars Holm akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS HOLM (född 1956): "Grävlingen satt och snörvlade på dikeskanten", signerad Lars Holm våren-80, ca 43 x 58 cm

327163

2015-09-11