Olle Hjortberg
Klubbat för:
36 000 SEK
Arviointi
20 000 SEK
Kuvaus
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Blomsterstilleben, signerad och daterad Olle Hjortzberg 41, olja på duk, 54x45 cm
Kuntoraportti
327175
Päivämäärä:
2015-09-11