Olle Hjortberg

Olle Hjortberg
Olle Hjortberg
Olle Hjortberg
Olle Hjortberg
Olle Hjortberg
Olle Hjortberg

Klubbat för:

36 000 SEK

Arviointi

20 000 SEK

Kuvaus

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Blomsterstilleben, signerad och daterad Olle Hjortzberg 41, olja på duk, 54x45 cm

Kuntoraportti

327175

Päivämäärä:

2015-09-11