Sextant

Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEXTANT, 1800-tal, märkt Norie & Co London 849, delvis i mässing, med schatull i mahogny

Slitage, schatull med skada

327188

2015-09-11