Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TAKLYKTA, 1900-talets första hälft, stomme i glas, behängd med olikslipade prismor, för 1 ljuspunkt, höjd ca 38 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre nagg

327194

2015-09-11