Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TAKLYKTA, 1900-talets första hälft, stomme i glas, behängd med olikslipade prismor, för 1 ljuspunkt, höjd ca 38 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre nagg
327194
2015-09-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner