Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Sommarblomster signerad och numrerad, färglitografi, 98/190, bladmått ca 60x76 cm
327230
2015-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här