Madelein Pyk litografi

Madelein Pyk litografi
Madelein Pyk litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad Madeleine Pyk 238/250, färglitografi, 36x46 cm

327233

2015-09-11